english


faniMani


Natalia Pawlak

natka

(koordynator projektu)

Wiek- 21 lat

Co robi?- studiuje etnologię na Uniwersytecie Warszawskim, bezwzględnie pochłania ją zgłębianie wiedzy z zakresu antropologii kultury. Oddaje się zatem lekturze na temat kultury masowej i trendów w kulturze, etniczności i wielokulturowości. A wyjątkową sympatią darzy wizualność ? przekaz wizualny w kulturze, bo to wiąże się z fotografią.

Czym się zajmuje?- Ponieważ jest osobą ciekawą świata, otwartą na nowe doznania i lubiącą ruch interesuje się żeglowaniem. Pochłonęło ją to tak bardzo, że zrobiła kurs żeglarski i zdobyła patent żeglarza. Jeśli mowa o sportach, to w zimie wybiera góry, gdzie szaleje na desce snowboardowej. A w mieście jeździ na łyżwach. Jej zainteresowanie to także podróże, odkrywanie nowych zakątków, oaz spokoju i zieleni, nawet cudownych miejsc wśród betonowych osiedli. W ostatnim czasie odkryła piękno warszawskiej Pragi, jej ?klimaty?, które stały się jej inspiracją i przekonały do tego by zająć się fotografowaniem. Wprawdzie jej zdjęcia to czysta improwizacja, ale spodobały się nie jej. Jest laureatką wielu konkursów fotograficznych, na swoim koncie ma również liczne wernisaże. Ma teraz nową pasję i pragnie rozwijać swoje umiejętności. Bardzo lubi ?zatrzymywać? piękne miejsca i niezwykłych ludzi, którzy nas otaczają na swoich fotografiach.

Prowadzony warsztat- kreatywne zajęcia z najmłodszymi- czyli wykonywanie biżuterii z makaronu oraz kolorowanie malowanek.

 
© Zabi