english


faniMani


Rejsy edukacyjne po Wiśle w Warszawie

Z inicjatywy Pełnomocnika Prezydenta m.st. Warszawy ds. zagospodarowania nabrzeży Wisły, pana Marka Piwowarskiego ruszają rejsy edukacyjne po Wiśle w Warszawie. Statek wycieczkowy kursuje od 2 sierpnia do 29 października 2008r. na trasie: od warszawskiej Syrenki przy moście Świętokrzyskim do Zawad w Wilanowie. Rejsy, które odbywają się 4 razy w tygodniu (w poniedziałki, środy, soboty i niedziele), zaczynają się o godz. 10:00. Powrót do przystanku przy moście Świętokrzyskim zaplanowany jest na godz. 14:00. Dla uczestników rejsów zaplanowano wiele atrakcji. Każdy rejs prowadzi znawca wiślanej przyrody, jej osobliwości i walorów lub prawdziwy ?Wilk rzeczny? znający jej tajemnice i historię. Podczas niektórych rejsów będzie można nabyć nowe umiejętności.

Wybierając się na rejs warto zaopatrzyć się w lornetkę, aparat fotograficzny lub lunetę. W czasie słonecznej pogody nie można zapomnieć o nakryciu głowy, a w dzień pochmurny o zabraniu nieprzemakalnego okrycia.

Wszyscy zainteresowani udziałem w rejsach mogą uzyskać więcej informacji na oficjalnej stronie Miasta Stołecznego Warszawy ? www.um.warszawa.pl.

1

Poprawiony: 19 października 2010
 
© Zabi