english


faniMani


Partnerzy

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy zaproponować zamieszczenie linka do naszej strony w Waszej witrynie. W zamian zamieścimy Wasz link na stronie Pierwszej Warszawskiej Agendy 21. W naszym dziale partnerskim umieszczamy również linki do stron organizacji, instytucji i firm, które współpracują z nami przy różnych projektach lub wspierają je finansowo bądź rzeczowo.

Z naszej propozycji mogą również skorzystać witryny prowadzące programy partnerskie, którym zapewniamy możliwość zamieszczania u nas swoich materiałów i banner?ów. Jesteśmy zainteresowani także innymi propozycjami i ofertami współpracy.

Preferujemy witryny związane z celami naszego stowarzyszenia, co pozwoli naszym użytkownikom łatwiejsze dotarcie do interesujących ich tematów. Będziemy wdzięczni za umieszczenie linka z naszym adresem lub naszego banner?a w Państwa witrynie, jeśli tematy naszych artykułów nawiązują do problematyki poruszanej na Państwa stronie. Jeśli chcielibyście skorzystać z naszej oferty prosimy o kontakt : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

dhmw7cxn_14dpfmcrgz_blogo_zakochaj_sie_w_wawie

Poprawiony: 19 października 2010
 
© Zabi