english


faniMani


ZUMBA? ?Dale! ? zajęcia fitness

zumba fitnessPierwsza Warszawska Agenda 21 wspólnie z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji na Ochocie zapraszają na nowe, żywiołowe zajęcia fitness. Zapraszamy wszystkich pasjonatów ZUMBY? oraz tych, którzy jeszcze nie wiedzą jaką frajdą dla ciała i ducha jest ?zumbowanie" przy rytmicznej i lirycznej muzyce - nie tylko z kręgów latynoamerykańskich.

ZUMBA? to połączenie różnych elementów tańca i aerobiku. Układy choreograficzne składają się z prostych figur salsy, samby, mambo, reggaetonu, merengue. Nie brakuje w nich także inspiracji rodem z Bollywood, afrolatynoskiej cumbii, bachaty, kizomby. Wykorzystują na dodatek techniki treningu siłowego. Czyli łączą przyjemne z pożytecznym ? aktywność fizyczną poprawiającą kondycję i samopoczucie oraz modelującą sylwetkę, relaks przy dobrej muzyce i dobrą zabawę w dobrym towarzystwie.


Zajęcia ZUMBY? cieszą się coraz większym powodzeniem, ponieważ osoby biorące w nich udział nie muszą być tancerzami, nie muszą być wysportowane i mieć świetną kondycję. Od uczestników zajęć nie wymaga się również znajomości na pamięć układów tanecznych. Każdy ćwiczy tak jak potrafi ? w miarę swoich umiejętności i możliwości. Freestyle taneczne też sa dopuszczalne!

ZUMBA? jest skutecznym antidotum na stres, na skutki wielogodzinnej pracy przy komputerze lub za kierownicą. Jest alternatywą dla relaksu przed telewizorem. Poza tym skutecznie pomaga zrzucić zbędne kilogramy, a osobom bardzo szczupłym wzmocnić mięśnie i nabrać ciała. Jest doskonałą formą modelowania sylwetki, szczególnie po ciąży. Stymuluje produkcję tzw. hormonów szczęścia i potencji (u mężczyzn).


Zajęcia w Ośrodku Sportu i Rekreacji na Ochocie prowadzą instruktorki należące do światowej organizacji Zumba Instructor Network? ? Małgorzata Drela i Natalia Pawlak.

Dołącz do ZUMBA? ?Dale!
Zaczynamy w każdą sobotę o godz. 11.45 w sali gimnastycznej (I. piętro) Ośrodka Sportu
i Rekreacji na Ochocie(Warszawa, ul. Nowowiejska 37 B). Poza zajęciami sobotnimi będziemy zapraszać uczestników na inne organizowane przez nas atrakcyjne imprezy.

Warunki uczestnictwa w zajęciach znajdziecie na plakacie.
Czekamy na Was

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, to prosimy o kontakt:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Na mapce zaznaczyliśmy miejsce gdzie odbywają się zajęcia.

zumba mapa

Plakat informacyjny

Plakat

Przeczytaj jeszcze:

  1. Małgorzata Drela - wywiad dla iwoman.pl
  2. Małgosia Drela - Zumba Instructor Natwork
  3. Natalia Pawlak - portfolio
  4. Natalia Pawlak - Zumba Instructor Network
  5. Wywiad dla radia Z

ZUMBA? ?Dale! ? działo się 20.04.2013

Zajęcia ZUMBY? w Ośrodku Sportu i Rekreacji na Ochocie odbywały się w niecodziennej scenerii Międzynarodowej Giełdy Biżuterii i Minerałów, która jest jedną z czterech imprez tej branży organizowanych w Warszawie. I chociaż zajęcia prowadziła tylko Małgosia, bo Natalia wyjechała na ?gościnnie występy" na Wembley, to nie zabrakło ostrych i rytmicznych układów wyzwalających pokłady energii zgromadzonej przez zimowe miesiące. A uczestnicy zajęć dorównywali swoim blaskiem i formą wyrobom jubilerskim przywiezionym przez ponad 200 wystawców z całego świata. Po raz kolejny okazało się, że zainteresowanie ZUMBĄ? wśród kobiet jest równie duże jak biżuterią, a nasze zajęcia przyciągają nie tylko panie.

Zapraszamy więc wszystkich chętnych i niezdecydowanych do wspólnego ?zumbowania" w kolejną sobotę. Więcej informacji znajdziecie na naszych plakatach.

zumba1zumba2

Zumba Mamma Mia sm   Zumba Dzien dziecka sm

Poprawiony: 19 maja 2013
 
© Zabi