english


faniMani


Archiwum
Międzynarodowe Triennale Sztuk Graficznych IMPRINT 2008

Międzynarodowe Triennale Sztuk Graficznych im. T. Kulisiewicza w Warszawie IMPRINT 2008, 7?16 listopada 2008 roku w Warszawie.

Uroczyste otwarcie wystawy konkursowej IMPRINT 2008 i wręczenie nagród laureatom odbędzie się 7 listopada o godz. 17 w Pałacu Kultury i Nauki (sale im. M. Curie-Skłodowskiej i W. Broniewskiego).

Poprawiony: 19 października 2010
Więcej…
 
Rejsy edukacyjne po Wiśle w Warszawie

Z inicjatywy Pełnomocnika Prezydenta m.st. Warszawy ds. zagospodarowania nabrzeży Wisły, pana Marka Piwowarskiego ruszają rejsy edukacyjne po Wiśle w Warszawie. Statek wycieczkowy kursuje od 2 sierpnia do 29 października 2008r. na trasie: od warszawskiej Syrenki przy moście Świętokrzyskim do Zawad w Wilanowie. Rejsy, które odbywają się 4 razy w tygodniu (w poniedziałki, środy, soboty i niedziele), zaczynają się o godz. 10:00. Powrót do przystanku przy moście Świętokrzyskim zaplanowany jest na godz. 14:00. Dla uczestników rejsów zaplanowano wiele atrakcji. Każdy rejs prowadzi znawca wiślanej przyrody, jej osobliwości i walorów lub prawdziwy ?Wilk rzeczny? znający jej tajemnice i historię. Podczas niektórych rejsów będzie można nabyć nowe umiejętności.

Poprawiony: 19 października 2010
Więcej…
 
Mój jest ten kawałek Warszawy

http://www.um.warszawa.pl/wydarzenia/konkursfoto2007/

Mój jest ten kawałek Warszawy

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego

Jury w pełnym regulaminowym składzie oceniło nadesłane fotografie i wybrało 10 prac, które prezentują, lub może bardziej precyzyjnie - na których widać starania o pokazanie tego jednego, wybranego przez siebie kawałka Warszawy.

Poprawiony: 19 października 2010
Więcej…
 


© Zabi